Informacje
Wizyt:
Dzisiaj: 11Wszystkich: 31378

Rekolekcje rodzin

W ramach Przymierza Rodzin Niepokalanej, Apostolska Grupa Rycerska (AGR) może pomóc w przeprowadzeniu rekolekcji w duchu Rycerstwa Niepokalanej, na terenie Waszej parafii.

 • Maryjne Rekolekcje dla Rodzin

  maryjne rekolekcje dla rodzin - sierpień 2014

 • dni-dla-ojcow-maj2014.jpg

  Dni skupienia dla ojców (maj 2014)

  W połowie maja do Niepokalanowa Lasku po raz drugi przyjechali ojcowie rodzin, aby swoje powołanie do bycia głową rodziny powierzyć najlepszej Matce - Niepokalanej i oddać się Jej na wzór św. Józefa, patrona mężczyzn.

 • rodzina_tato_net2013.jpg

  Rycerskie dni skupienia dla ojców (wrzesień 2013)

  Promieniowanie ojcostwa to tytuł jednego z dramatów napisanych przez Karola Wojtyłę, późniejszego papieża Jana Pawła II. W tym "misterium" zawarł on refleksje o dojrzewaniu do ojcostwa w relacji człowieka z Bogiem i drugim człowiekiem, pisał o misji ojca w rodzinie, odnosząc się do owego najgłębszego wymiaru ojcostwa, które realizuje się w samym Bogu.

 • panel-swiadectw.jpg

  Wierzymy - rodzinna celebracja daru wiary

  W dniach 26-28 października 2012 r., w Starachowicach, w parafii NMP Częstochowskiej, odbyły się pierwsze rekolekcje dla rodzin w duchu Rycerstwa Niepokalanej. Poprowadził je o. Piotr M. Lenart, redaktor naczelny „Rycerza Niepokalanej”, przy współpracy z Apostolską Grupą Rycerską.